• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ggacademia?ref=hl
  • https://twitter.com/ggacademia

                        (212) 607 30 88   (506) 027 19 66 
BAHÇEŞEHİR 2.KISIM MAH. TURGUT ÖZAL BULVARI 54/O -ISTANBUL 

ggveteriner@gmail.com
G&G ACADEMIA'yı TAVSİYE ETMEK İSTERİM

GG Academia Bahçeşehir Yol tarifi

YANDEX HARİTA İLE NAVİGASYON İÇİN TIKLA

1. TEM Mahmutbey gişelerden geçildikten sonra ilk çıkış Bahçeşehir-Ispartakule'dir. Buradan giriş yapılarak soldan Bahçeşehir içine devam edilir. Sağda Happy Market görülünce sağa dönmeden doğru devam edilir.

2. Daha sonra sağda Benzin istasyonu geçilince önümüzde döner kavşakta yol çatal yapar buradan sağdan devam edilir. Sağda Bahçeşehir Polis Merkezini gördüğümüzde yol yine çatal yapar. Buradan soldan devam edilir.


3. Önümüze gelen ilk trafik ışıklarından sola Boğazköy'e sapılır ve viyadük üzerinden devam edilir. Viyadük bitiminde sağa dönülür. Sağda Boğazköy Otobüs durağı geçildikten sonra solda Park alanı görülür. Burada Migros- Molino AVM yönlendirme tabelaları takip edilebilir.


4. Park bitiminden sola Rumeli caddesine dönülür. Yokuştan çıkarken sağda Molino AVM-Migros geçilir ve önümüze gelen dört yol ayrımında karşımızdaki sokak olan Sardunya sokaktan girilir. Sokak bitiminde sola dönülürek Kocatepe caddesine girilir. Sağ kolda ikiz villalardan ikincisi G&G Academia'dır. Hoşgeldiniz!